Home Fokus Ky është vëllau më i ri i Ramush e Daut Haradinajt që nuk shfaqet thuajse asnjëherë (FOTO)

Ky është vëllau më i ri i Ramush e Daut Haradinajt që nuk shfaqet thuajse asnjëherë (FOTO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Veton Haradinaj është vëllai i Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj dhe deputetit Daut Haradinaj.

Ndryshe nga dy vëllezërit më të mëdhenj, Vetoni është më i tërhequr dhe ende i pa inkuadruar drejtpërdrejt në politikë, shkruan Kosovarja.

Ai, është i martuar me Bjondinen dhe kanë dy fëmijë.

Çifti duken bukur e madje shumë rinor, ndonëse prej pak vitesh janë bërë prindër.

Lexo edhe:  Arrestohet shoferi që goditi dy vajzat e reja në Prishtinë (VIDEO)

Veton Haradinaj lere që nuk është i përfshirë në politikë, por thonë gjithashtu se nuk i pëlqen as ekspozimi i tepërt dhe vëmendja e madhe, ani pse është vëllai i dy figurave të rëndësishme të jetës politike në Kosovë.

You may also like