Home Sport Leeds Unitedi dhe Manchester City – Shiko këtu ndeshjen

Leeds Unitedi dhe Manchester City – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Leeds United dhe Manchester City kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Ligën Premier.

Qytetarët janë mysafir të Leedsit në ndeshjen e cila pritet të zhvillohet në Elland Road me fillim nga ora 18:30.

Ekipi i Pep Guardiolas vjen në këtë ndeshje me formë të lartë dhe synon fitoren e radhës për të marrë përsëri pozitën e parë nga Liverpooli.

Në anën tjetër, vendasit e Jesse Marsch gjithashtu kanë pesë ndeshje pa humbje dhe duan rezultat pozitiv për të mos rrezikuar rënien nga elita.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like