Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Polici që u gjet i vdekur ishte ushtar i shquar në UÇK

Polici që u gjet i vdekur ishte ushtar i shquar në UÇK

by rks2008


Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Xh.Muja nga komuna e Drenasit sot ka ndërruar jetë.

Tanimë i ndjeri, ishte nga fshati Gradicë e Drenasit.

Muja ishte veteran i luftës në brigadën 114.

Burime të IndeksOnline kanë konfirmuar se i njëjti ka rënë në bunar./IndeksOnline/

Lexo edhe:  I moshuari u kërkon djemve të tij në diasporë t’i dërgojnë para dhe ta ndihmojnë Albin Kurtin (VIDEO)

You may also like