Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Real Madridi dhe Espanyoli – Shiko këtu ndeshjen

Real Madridi dhe Espanyoli – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Real Madridi do të takohet me Espanyolin në kuadër të javës së 34-të në La Liga dhe një barazim do t’i shpallë ata si kampion të La Ligës.

Ndeshja që fillon në ora 16:15,do të luhet në stadiumin “Santiago Bernabeu”.

Për këtë ndeshje, Los Blancos janë pa David Alaban, Eden Hazard dhe Gareth Bale që janë të lënduar, ndërsa Nacho Fernandez dhe Eder Militao kanë plotësuar numrin e kartonëve të verdhë.

Lexo edhe:  VIDEO/ Goli i Rafael Leao për Milanin kundër Atalantas

Real Madridi: Courtois, Vallejo, Modric, Asensio, Marcelo, Casemiro, Vazquez, Ceballos, Rodrygo, Mariano, Camavinga.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like