Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus “U bane bashkë me babën o vëlla, na le vet”, fjalët prekëse të vëllait të 23-vjeçarit që u vra në Klinë

“U bane bashkë me babën o vëlla, na le vet”, fjalët prekëse të vëllait të 23-vjeçarit që u vra në Klinë

by rks2008

Arton Hoxhaj, vëllai i 23-vjeçarit që u v ra të enjten në mbrëmje në Klinë ka shkruar disa fjalë prekëse për të.

Hoxhaj përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se vëllai u bë bashkë me babin dhe na la vet, shkruan Insajderi.

“U bane bashkë me babën o vlla na le vet”, thuhet në postimin prekët të tij.

Lexo edhe:  Loja e fatit tim - Episodi 21 - Pjesa 1

23-vjeçari u v ra dje në Klinë, pranë një restoranti, ku, sipas mediave, kishte ngrënë iftar me familjen e tij.

F.H, kishte lindur në vitin 1999, pak muaj pasi babai iu v ra nga forcat serbe dhe u pagëzua me emrin e të atit.

Ai nuk arriti t’i shpëtojë pIagëve dhe sapo u dërgua në spital, mjeku njoftoi se kishte vdekur. Ndërsa dje është bërë varrimi i tij, ku morën pjesë me mijëra qytetarë.

Lexo edhe:  S'ka më sorra: Skenderaj vendos aparaturat e shtrejta për largimin e sorrave nga qyteti

You may also like