Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Barcelona dhe Mallorca – Shiko këtu ndeshjen

Barcelona dhe Mallorca – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Barcelona është nikoqire e Mallorcas në Camp Nou për ndeshjen e javës së 34 në La Liga.

Blaugranët akoma nuk e kanë siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve, pasi që krahas Atletico Madridit në vend të katërt, Real Sociedadi në vend të pestë, por edhe Real Betisi në vend të gjashtë mbesin matematikisht në garë.

Lexo edhe:  Gjyqtarët shkatërruan lojën tonë të bukur

Në anën tjetër, Mallorca është duke luftuar për mbijetesë, duke qenë se ka vetëm një pikë më shumë se Granada që ndodhet në zonën e rënies nga liga.

Trajnerët Xavi Hernandez dhe Javier Aguirre i kanë vendosur taktikat dhe i kanë bërë zgjedhjet për skuadrat që do ta fillojnë takimin nga minuta e parë.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Lexo edhe:  Jamie Carragher explains why he fears for Arsenal and Arteta next season

You may also like