Home Sport Juventusi dhe Venezia – Shiko këtu ndeshjen

Juventusi dhe Venezia – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Juventusi dhe Venezia kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Serie A.

Zonja e Vjetër është nikoqire i Venezias në takimin që pritet të zhvillohet në Allianz Stadium nga ora 15:00.

Ekipi i Massimiliano Allegrit vjen nga një formë e mirë dhe synon tri pikët e radhës për të mos rrezikuar pozitën që i kualifikon në Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër, mysafirët janë në vendin e fundit dhe pa pretendime për këtë sezon, ndërsa do të luajnë pa ndonjë presion këtë ndeshje.

Juventusi: Szczesny, Danilo, Bonucci, De Ligt, Pellegrini, Bernardeschi, Zakaria, Miretti, Rabiot, Vlahovic, Morata.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like