Home Fokus Ky është kosovari që u arrestua, ju gjet “miell i bardhë” dhe 10 mijë euro

Ky është kosovari që u arrestua, ju gjet “miell i bardhë” dhe 10 mijë euro

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Njësia anti-d rogë e Policisë së Kosovës ka realizuar sot dy aksione të mëdha, një në Pejë dhe një në Prishtinë.

Gjatë këtij aksioni, Policia ka arritur të sekuestrojë në Pejë 55.1 gramë substancë të dyshuar narkotike – k okainë, dhe 200 gramë substancë të tillë në Vushtri.

Gjatë aksionit në Pejë, Policia ka sekuestruar gjithashtu 10,670 euro, në shtëpinë e të dyshuarit B.L.

Lexo edhe:  Rrëmbehet 12-vjeçarja kosovare, teksa po luante në park me motrën e saj

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se ky i dyshuar është Besnik Lajqi.

You may also like