Home Sport Milani dhe Fiorentina – Shiko këtu ndeshjen

Milani dhe Fiorentina – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Milani dhe Fiorentina kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshje interesante të javës së 35-të në Serie A.

Rossonerët janë nikoqir të klubit Viola në takimin që pritet të zhvillohet në San Siro me fillim nga ora 15:00.

Ekipi i Stefano Piolit është në formë të lartë dhe synon fitore para tifozëve të vet, për të mbajtur pozitën e parë në tabelë, deri në fund të sezonit.

Në anën tjetër, mysafirët kanë dy humbje radhazi në kampionat dhe synojnë të kthehen te rezultatet pozitive, pasi duan një vend që i dërgon në garat evropiane.

Milani: Maignan, Calabria, Kalulu, Tomori, Theo Hernandez, Tonali, Kessie, Messias, Brahim Diaz, Leao, Giroud.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like