Home Fokus Polici pIagosi dy persona te Liqeni i Badovcit, detaje nga rasti

Polici pIagosi dy persona te Liqeni i Badovcit, detaje nga rasti

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled

Pak më parë u raporta për plagosje në fshatin Mramor të Prishtinës, saktësisht te Liqeni i Badovcit.

Burime të Indeksonline kanë dhënë detaje të tjera nga rasti, ku dy persona janë plagosur.

Aty pati shkëmbim zjarri mes një polici dhe dy personave që ndodheshin në një motoçikletë.

Lexo edhe:  Publikohen fotografitë, Tayna kapet mat me futbollistin italian

Kështu, nga të shtënat e armës së policit, kanë mbetur të plagosur dy personat që ishin në motoçikletën në lëvizje.

Burime tona pohojnë se njëri është plagosur me 4 plumba kurse tjetri me dy.

Po ashtu në vendin e ngjarjes është konfiskuar arma 10mm.

You may also like