Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Udinese dhe Interi – Shiko këtu ndeshjen

Udinese dhe Interi – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Udineses dhe Interit.

Skuadra e Inter luan në udhëtim kundër Udinese dhe pas fitores së Milan, për ‘Zikaltërit’ ka kuptim vetëm fitorja.

Inter shihet si skuadër favorite, por Udinese vjen në këtë ndeshje pas një fitoreje të thellë xhiron e kaluar.

Ndeshja mes Udinese dhe Inter luhet me fillim nga ora 18:00.

Interi: Handanovic, Skriniar, De Vrij, Dimarco, Darmian, Barella, Brozovic, Gagliardini, Perisic, Dzeko dhe Lautaro Martinez.

Lexo edhe:  Milani dhe Atalanta – Shiko këtu ndeshjen

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like