Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport West Hami dhe Arsenali – Shiko këtu ndeshjen

West Hami dhe Arsenali – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Hamit dhe Arsenalit.

Skuadra e Arsenal luan në udhëtim kundër skuadrës së West Ham, në një ndeshje mjaft të vështirë në letër.

Lojtarët e Mikel Arteta kanë nevojë për tri pikët që të vazhdojnë pozitivisht drejt top katërshes.

Ndeshja mes Arsenal dhe West Ham luhet me fillim nga ora 17:30.

Arsenali: Ramsdale, Tomiyasu, Holding, Gabriel, Tavares, Xhaka, Elneny, Saka, Odegaard, Martinelli, Nketiah.

Lexo edhe:  VIDEO/ Nuk ndalet Lionel Messi, shënon golin e dytë për PSG-në kundër Montpellier

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like