Home Fokus E rëndë: Foshnja prej një muaji pajetë në valixhe, era e rëndë bëri kurioz burrin

E rëndë: Foshnja prej një muaji pajetë në valixhe, era e rëndë bëri kurioz burrin

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u zblulua sot në Korçë. Mësohet se shtetasi me iniciale K.A kishte rreth një muaj(më herët u raportua dje) që ishte kthyer nga Greqia ku punonte si emigrant. Sapo kishte shkuar në shtëpi kishte ndjerë një erë të rëndë në dollap por pa e ditur se nga vinte e kishte anashkaluar. Me këtë detaj, lihet të kuptohet se foshnja kishte qendruar 1 muaj i pajetë brenda valixhes në dollap.

Lexo edhe:  Ky është 61-vjeçari i arrestuar në Pejë, këto janë krimet që dyshohet se i ka kryer në Kosovë (FOTO)

Policia ka njoftuar se ditën e sotme shtetasi K.A ka bërë kallëzimin se në shtëpi ka gjetur një foshnje të pajetë. Por ai ka treguar se foshnja nuk është i tij pasi ai kishte më shumë se një vit në Greqi dhe me gruan kishte vetëm një djalë 15-vjeç i cili vuan nga autizmi. Ndërkohë gruaja e cila ka sjellë në jetë foshnjen vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe është transportuar në maternitetin e qytetit, për ekzaminime të mëtejshme.

Lexo edhe:  Temperatura deri në 34 gradë, ky është parashikimi i motit për javën e parë të korrikut

You may also like