Home Fokus E rëndë: Ky është i riu kosovar që u vra sot ditën e Bajramit

E rëndë: Ky është i riu kosovar që u vra sot ditën e Bajramit

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Gjatë ditës së sotme ka vdekur një 26-vjeçar nga fshati Greikoc i Komunës së Suharekës.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi ka konfirmuar rastin, derisa ka njoftuar se është cilësuar rasti si vdekje e dyshimtë.

Ai ka treguar se pas plagëve të marra 26-vjeçari ka ndërruar jetë.

Lexo edhe:  EKSKLUZIVE:Ky është serbi që u arrestua sot për krime lufte në Pejë (FOTO)

Tutje, zëdhënësi Gashi ka thënë se afër shtëpisë së viktimës është gjetur një armë e tipit AK47.

Tashmë në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë relevante të Policisë së Kosovës dhe po merren me rastin./Indeksonline/

You may also like