Home Fokus I riu që u vra sot ishte djali i dëshmorit të kombit! (FOTO)

I riu që u vra sot ishte djali i dëshmorit të kombit! (FOTO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Ka ndërruar jetë 26-vjeçari nga fshati Greikoc i Komunës së Suharekës. Policia rastin e ka cilësuar “vdekje të dyshimtë”.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i riu është Faton Haxhaj.

Ai është djali i dëshmorit të kombit Haxhi Haxhaj, i cili ishte vrarë më 29 mars të vitit 1999 në vendin e quajtur Gallush në fshatin Semetishtë të Suahrekës./Indeksonline/

Lexo edhe:  Osmani pas fitores së Akilit dhe Laurës: Çikat e djemtë tanë po ia zbardhin fytyrën vendit

You may also like