Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus E dhimbshme: Kjo është gruaja që vdiq dje në aksident, la dy fëmijë jetimë (FOTO)

E dhimbshme: Kjo është gruaja që vdiq dje në aksident, la dy fëmijë jetimë (FOTO)

by rks2008


Dje ka ndodhur një aksident i rëndë në Drenas, me ç’rast kanë vdekur dy persona.

Hana Avdiu Gucati është 37 vjeçarja e cila mbeti e vdekur nga ky aksident, bashkë me një fëmijë të familjes tjetër.

Njoftimin për varrimin e saj e kanë dhënë familjarët.

Postimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe tek ai do te kthehemi😭

Njoftojme miqet shoket dhe dashamiret se dje me daten 02.05.2022 ndrroj jete nga nje aksident i rend Motra jone e dashur Hana(Rrahim)Avdiu -Gucati

Lexo edhe:  Drenicasi i del në ‘pritë’ ish-bashkëshortes, e pështyn dhe i kërkon t’ia lirojë banesën

Varrimi behet sot me daten 03.05.2022 ne ora 16:00, ne varrezat e fshatit Morine!!

Me pikéllim te thellé e gjithé Familja Avdiu!!!

You may also like