Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus E rëndë: Dy të rinjët ishin shokë mes vete, vdiqën brenda dy jave (VIDEO)

E rëndë: Dy të rinjët ishin shokë mes vete, vdiqën brenda dy jave (VIDEO)

by rks2008


Nuk kanë kaluar as dy javë prej kur Faton Haxhaj ia dha lamtumirën shokut të tij Fatos Zekollit nga Bllaca e Suharekës, që humbi jetën aksidentalisht në vendin e punës në Pejë

E xhaxhai i këtij të fundit nuk e kishte paramenduar kurr se këtë të marte do ta pëcjellnin për në banesën e fundit 26 vjecarin nga Grejkovci i cili vdiq tragjikisht në ditën e Bajramit në shtëpinë e tij.

Lexo edhe:  Zbulohet se kush është gruaja që po ia kërkon burrit 10 mijë euro për t’i kthyer fëmijët në shtëpi

Xhaxhai i Fatosit tashmë të ndjerë tregon se ishte në varrimin e tij dhe se këta të dy ishin shokë mes vete

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

You may also like