Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus E rëndë: Ky është 7 vjeçari që vdiq dje, ishte djalë hastreti (FOTO)

E rëndë: Ky është 7 vjeçari që vdiq dje, ishte djalë hastreti (FOTO)

by rks2008


Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në rrugën Drenas – Skenderaj, saktësisht në fshatin Gllobar, shkruan Gazeta Sinjali.

Në këtë aksident, tragjikisht humbën jetën një grua 31 vjeçare dhe një djalë 7 vjeçar.

Familjarët kanë njoftuar me procedurën e varrimit. Ata thonë se 7 vjeçari do të varroset nesër në ora 14:00

Njoftimi i plotë:

Lexo edhe:  Ky është i dyshuari i dytë për vrasjen e rëndë në Kaçanik

“Me dhimbje të thellë njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se nesër me datën 04.05.2022 në ora 14:00 bëhet varrimi i më të dashurit tonë, Anuarit. Me pikllim, familja Mehaj”, thuhet në njoftimin e familjes.

You may also like