Home Fokus I jepet lamtumira e fundit të riut që u vra dje (VIDEO)

I jepet lamtumira e fundit të riut që u vra dje (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Nuk kanë kaluar as dy javë prej kur Faton Haxhaj ia dha lamtumirën shokut të tij Fatos Zekollit nga Bllaca e Suharekës, që humbi jetën aksidentalisht në vendin e punës në Pejë

E xhaxhai i këtij të fundit nuk e kishte paramenduar kurr se këtë të marte do ta pëcjellnin për në banesën e fundit 26 vjecarin nga Grejkovci i cili vdiq tragjikisht në ditën e Bajramit në shtëpinë e tij.

Lexo edhe:  Reagon Gani Geci për policin e plagosur: ”Nuk është i joni”

Xhaxhai i Fatosit tashmë të ndjerë tregon se ishte në varrimin e tij dhe se këta të dy ishin shokë mes vete

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

You may also like