Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus Këta janë dy të rijntë që u pIagosën nga polici në Badovc (FOTO)

Këta janë dy të rijntë që u pIagosën nga polici në Badovc (FOTO)

by rks2008


Dy të rinj kanë mbetur të pIagosur në Mramor të Prishtinës, afërsi të liqenit të Badovcit, para dy ditësh.

Burime të Indeksonline bëjën të ditur se bëhet fjalë për Y.F dhe F.R. Të pIagosurit nga ky rast ishin dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim të mëtutjeshëm.

Kurse, i dyshuari për pIagosje në këtë rast është një zyrtar i Policisë së Kosovës. Bëhet fjalë për zyrtarin e policisë me emrin Shefit Emini nga Stacioni Policor i Fushë Kosovës.

Lexo edhe:  Vjen ’kërcënimi’ serioz për Kurtin, paralajmërohet destabilizim

IndeksOnline ka raportuar ekskluzivisht për gj uajtjen me a rmë z jarri në afërsi të Liqenit të Badovcit. Polici dyshohet se i qëlloi me a rmë z jarri gjersa ishte në lëvizje me motoçikletë.

Avokati i njërit nga të pIagosurit, Asdren Hoxha, është prononcuar lidhur me rastin duke treguar versionin e tij se si ka ndodhur në tërësi ngjarja.

Hoxha tha se zyrtari policor, jasht detyre, në gjendje të d ehur ka përdorur a rmën zyrtare, ka ngacmuar viktimat në fjalë , për të treguar “të fortin” para një grupi vajzash. /Indeksonline/

Lexo edhe:  U lidh me Wi-Fi'në e tij, kosovari nxjerr armën ndaj fqinjit

You may also like