Home Sport Villarreali dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

Villarreali dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Liverpooli do të jetë mysafir i Villarrealit për ndeshjen e dytë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Përballja e parë në Angli përfundoi 2-0 në të mirë të The Reds, ndërsa sonte do të përcaktohet finalisti i parë nga ora 21:00 në ‘Estadio de la Ceramica’.

Mo Salah, Thiago Alcantara, Trent Alexander-Arnold dhe Fabinho do të rikthehen në formacionin fillestar për t’u përballur me Villarrealin, pasi ishin në bankinë kundër Newcastles në fundjavë.

Liverpool ka fituar nëntë nga 11 ndeshjet e fundit ne Champions League.

Liverpooli: Alisson, Robertson, Van Dijk, Konate, Alexander-Arnold, Henderson, Fabinho, Thiago, Diaz, Salah, Mane.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like