Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Real Madridi dhe Manchester City – Shiko këtu ndeshjen

Real Madridi dhe Manchester City – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Real Madridi dhe Manchester City do të luajnë mes vete në ndeshjen e dytë të vlefshme për gjysmëfinalen e madhe të Ligës së Kampionëve.

“Mbretërit” janë nikoqir të “Qytetarëve” në aktin e dytë të gjysmëfinales, takim i cili pritet të zhvillohet në Santiago Bernabeu nga ora 21:00, pas fitores 4-3 të Cityt në ndeshjen e parë në Etihad.

Lexo edhe:  Ian Wright makes bold claim about Arsenal after loss to Newcastle United

Kthimi i Casemiros nga pezullimi është i madh për Real Madridin pasi mungesa e tij ishte e madhe në mesfushë në ndeshjen e parë.

Real Madridi ka humbur vetëm tre herë në shtëpi gjatë gjithë sezonit. Man City është i pamposhtur në pesë ndeshjet e fundit në Ligën e Kampionëve.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Lexo edhe:  Jamie Carragher explains why he fears for Arsenal and Arteta next season

You may also like