Copyrighted.com Registered & Protected
Home Fokus “Çmendet” Abelard Tahiri në Kuvend, hedh kutinë e votimit për tokë (VIDEO)

“Çmendet” Abelard Tahiri në Kuvend, hedh kutinë e votimit për tokë (VIDEO)

by rks2008


Shefi i grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, e ka përplasur kutinë e votimit në Kuvendin e Kosovës.

Kjo ndodhi teksa po bëhej zgjedhja e gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese.

Ndërkohë, situata në kuvend ka dalë ‘jashtë kontrollit’ pasi opozita po kërkon me ngulm të themelohet Komisionit Hetimor për energjinë.

Lexo edhe:  Kosovaro u dërgon familjarëve foto intime të gruas: Kjo dhe motrat e saj shiten për para

You may also like