Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Betisi dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

Betisi dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Real Betisi do të pres Barcelonën në kuadër të javës së 35-të në La Liga.

Vendasit mbajnë vendin e pestë me 58 pikë, por ende mbajë shpresa për një vend në Ligën e Kampionëve, kur kanë mbetur edhe katër ndeshje.

Në anën tjetër Barcelona është e dyta me 66 pikë dhe në rrugë të mirë të mbajë këtë pozitë deri në fund.

Lexo edhe:  Goal publikon renditjen e re për Topin e Artë 2022

Barcelona: Neto, Daniel Alves, Araujo, Eric García, Jordi Alba; Busquets, Nga Jong, Gavi, Ferran Torres, Memphis Depay, Dembele.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like