Home Sport Brightoni dhe Manchester Unitedi – Shiko këtu ndeshjen

Brightoni dhe Manchester Unitedi – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Brighton do të pres Manchester Unitedin në kuadër të javës së 36-të në Ligën Premier.

Vendasit po kalojnë një formë të mirë, pasi kanë fituar tri nga pesë ndeshjet e fundit, duke marr edhe nga një barazim dhe humbje.

Në anën tjetër Manchester United do të duan të fitojnë ndeshjet e mbetura për plasman sa më të mirë në fund.

Trajnerët Bruno Lage dhe Ralf Rangnick kanë publikuar formacionet startuese të skuadrave të tyre.

Man Utd: De Gea, Lindelof, Ronaldo, Mata, Fernandes, Varane, Dalot, Alex Talles, Matic, Elanaga, McTominay.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like