Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Chelsea dhe Wolverhamptoni – Shiko këtu ndeshjen

Chelsea dhe Wolverhamptoni – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Chelsea do të përballet me Wolverhamptonin në kuadër të javës së 36-të në Ligën Premier.

Ndeshja që fillon në ora 16:00, do të luhet në stadiumin “Stamford Bridge”, me The Blues që duhet të fitojnë patjetër.

Për këtë ndeshje, skuadra londineze do të jetë pa Ben Chilwell, Callum Hudson-Odoi, Jorginhon dhe N’Golo Kante, që janë të lënduar.

Lexo edhe:  Kundër këtij Liverpooli nuk mund të fitosh titullin 4 xhiro më herët

Në anën tjetër, ‘Ujqit’ nuk mund të llogarisin në Nelson Semedon dhe Kilman, që po ashtu janë të lënduar.

Chelsea: Mendy, Silva, Rudiger, Azpilicueta, Kovacic, James, Alonso, Loftus-Cheek, Werner, Lukaku, Pulisic.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like