Home Sport Liverpooli dhe Tottenhami – Shiko këtu ndeshjen

Liverpooli dhe Tottenhami – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Liverpooli do të pres Tottenhamin në kuadër të javës së 35-të të Ligës Premier.

The Reds besojnë ende në titullin e kampionit, pasi kanë vetëm një pikë më pak se Manchester City që është lider.

Në anën tjetër Tottenham është i pesti me 61 pikë dhe kërkon një vend në top katër.

Jurgen Klopp dhe Antonio Conte kanë publikuar formacionet startuese për këtë përballje. Ndeshja fillon në ora 20:45 dhe pritet të jetë e zjarrtë.

Liverpool: Alisson, Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Thiago, Diaz, Mane, Salah.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like