Home Sport Arsenali dhe Leedsi – Shiko këtu ndeshjen

Arsenali dhe Leedsi – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Arsenali është nikoqir i Leeds United në kuadër të xhiros së 36-të në elitën e futbollit anglez Ligën Premier.

Topçinjtë synojnë t’i marrin tri pikë të radhës, pikë që do ta afronin edhe më shumë me Ligën e Kampionëve për edicionin e ardhshëm.

Por fitorja për londinezët nuk do të jetë e thjeshtë, pasi përballë kanë Leeds United që rrezikon seriozisht rëniën.

Mysafirët kanë udhëtuar drejt Londrës me të vetmin qëllim që të marrin pikë.

Arsenali: Ramsdale, Tomiyasu, Holding, Gabriel, Cedric, Xhaka, Elneny, Saka, Odegaard, Martinelli, Nketiah.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like