Home Sport Manchester City dhe Newcastle – Shiko këtu ndeshjen

Manchester City dhe Newcastle – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Manchester City do të përballet me Newcastle Unitedit në kuadër të javës së 36-të në Ligën Premier.

Ndeshja që fillon në ora 17:30 do të zhvillohet në “Etihad Stadium”, me Citizens që duan t’i marrin me patjetër tre pikë.

Për këtë ndeshje, kampioni në fuqi i elitës së futbollit anglez do t’i ketë të gjithë lojtarët në dispozicion.

Në anën tjetër, Newcastle është pa Ryan Fraser, Hayden dhe Lewis, që janë të lënduar.

Manchester City: Ederson, Cancelo, Dias, Laporte, Zinchenko, Rodrigo, De Bruyne, Gundogan, Grealish, Sterling, Jesus.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like