Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport PSG dhe Troyesi – Shiko këtu ndeshjen

PSG dhe Troyesi – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Paris Saint-Germaini është nikoqir i Troyes në Parc des Princes për ndeshjen e javës së 36-të në Ligue 1.

Kampioni i konfirmuar i Francës për sezonin 2021/2022 nuk ka ndonjë objektiv për këtë takim dhe luan vetëm për statistika.

Në anën tjetër, skuadra e Troyes nuk e ka siguruar akoma mbijetesën, pasi ndodhet pesë pikë larg zonës së rrezikut.

Lexo edhe:  Mikel Arteta delivers update on Gabriel and Ben White injuries ahead of Newcastle vs Arsenal

Trajnerët Mauricio Pochettino dhe Bruno Irles i kanë zgjedhur ekipet që do të inkuadrohen nga minuta e parë.

PSG: Keylor Navas, Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Nuno Mendes, Verratti, Danilo Pereira, Di Maria, Messi, Neymar, Mbappe.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like