Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Verona dhe Milani – Shiko këtu ndeshjen

Verona dhe Milani – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Milani është mysafir i Hellas Veronas në Marcantonio Bentegodi Stadium për ndeshjen e javës së 36-të në Serie A.

Rossonerët duhet të arkëtojnë pikë të plota në mënyrë që të rikthejnë kreun e tabelës, ku aktualisht ndodhet Interi me një pikë më shumë.

Verona ndodhet prapa zonës evropiane, edhe pse matematikisht është ende në garë, prandaj Milani mbetet favorit për të triumfuar.

Lexo edhe:  Cagliari dhe Interi – Shiko këtu ndeshjen

Milani: Maignan, Calabria, Kalulu, Tomori, Theo Hernandez, Tonali, Kessie, Saelemaekers, Krunic, Leao, Giroud.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like