Home Sport Aston Villa dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

Aston Villa dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Liverpooli është mysafir i Aston Villas në Villa Park për ndeshjen e mbetur nga java e 33-të në Ligën Premier.

Pas barazimit ndaj Tottenham Hotspur, Redsat kanë mbetur tri pikë prapa në garën për titullin e Anglisë.

Fitorja ndaj Aston Villas që nuk ka ndonjë objektiv të rëndësishëm është e domosdoshme që Liverpooli të mbetet hije e Cityt në renditjen tabelare.

Trajnerët Steven Gerrard dhe Jurgen Klopp i kanë zgjedhur skuadrat që do ta nisin ndeshjen nga fillimi.

Liverpooli: Alisson, Arnold, Matip, Dijk, Tsimikas, Fabinho, Keita, Joner, Mane, Diaz, Jota.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like