Home Sport Barcelona dhe Celta Vigo – Shiko këtu ndeshjen

Barcelona dhe Celta Vigo – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Në Camp Nou zhvillohet ndeshja e xhiros së 36-të në La Liga ndërmjet Barcelonës dhe Celta Vigos.

Katalunasit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm dhe nuk kanë objektiv tjetër, pasi Real Madridi është shpallur matematikisht kampion.

Celta Vigo e ka siguruar mbijetesën, ndërsa nuk mund ta arrijë zonën evropiane, ashtu që ky takim zhvillohet për prestigj.

Barcelona: Ter Stegen, Alves,Araujo, Eric Garcia, Alba, F. de Jong, Gavi, Ferran, Dembele, Memphis dhe Aubameyang.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like