Home Sport Leedsi dhe Chelsea – Shiko këtu ndeshjen

Leedsi dhe Chelsea – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Chelsea është mysafir i Leeds Unitedit në ndeshjen e mbetur nga java e 33-të në Ligën Premier.

Blutë akoma nuk e kanë siguruar matematikisht kualifikimin në Ligën e Kampionëve, prandaj janë në kërkim të pikëve të plota.

Në ndërkohë, Leeds po lufton për mbijetesë, pasi ndodhet në zonën e rrezikut, por me pikë të barabarta me Burnleyn që ndodhet një pozitë më lartë.

Chelsea: Mendy, Christensen, Chalobah, Rudiger, James, Kovacic, Jorginho, Marcos Alonso, Mount, Pulisic, Lukaku.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like