Home Fokus Gjakovari befason sërish, i kap me duar gjarpërinjtë dhe pastaj i puth (VIDEO)

Gjakovari befason sërish, i kap me duar gjarpërinjtë dhe pastaj i puth (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled

Hysni Rexhaj, i njohur për afërsinë e tij me kafshët dhe si pronar i një kopshti zoologjik në fshatin Osek Hilë të Gjakovës, ka shpërndarë një video duke i kapur me duar gjarpërinjtë.

Në këtë video, ai shihet teksa e kap me duar gjarprin të gjallë dhe e puth.

Lexo edhe:  Diaspora zgjedh presidenten Vjosa Osmani – Miss Politikanja Shqiptare

“Filloj sezona e Gjarprinjëve dhe Bollav”, ka shkruar ai në Facebook.

You may also like