Copyrighted.com Registered & Protected
Home Sport Chelsea dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

Chelsea dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

by rks2008


Sot me fillim nga ora 17:45 do të zhvillohet finalja e madhe e FA Cup mes Chelseat dhe Liverpoolit.

Ndeshja që zhvillohet në “Wembley” të Londrës do të vërë përballë njëra tjetrës dy prej ekipeve më të mira angleze.

Chelsea nuk ka ndonjë angazhim dhe është i fokusuar 100% te ky trofe, për dallim nga Liverpooli.

Lexo edhe:  Real Madridi dhe Levante – Shiko këtu ndeshjen

Ekipi i udhëhequr nga Klopp është ende në garë edhe në Premierligë dhe në finalen e Champions League.

Bastoret e favorizojnë dukshëm Liverpoolin, megjithatë Chelsea do të bëjë çmos për të fituar një trofe këtë sezon.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like