Home Sport Cadizi dhe Real Madridi – Shiko këtu ndeshjen

Cadizi dhe Real Madridi – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Real Madridi është mysafir i Cadizit për sfidën që luhet në kuadër të javës së 37-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 19:30, do të zhvillohet në “Estadio Nuevo Mirandilla”.

Për këtë ndeshje, Cadiz do të jetë pa Alejon, San Emeterio Feden, Perea dhe Haroyan, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Los Blancos kanë vendosur të pushojnë Karim Benzeman, Thiabut Courtoisin dhe Vinicius Juniorin, ndërsa të lënduar janë Gareth Bale, David Alaba, Isco dhe Marcelo.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like