Home Sport Cagliari dhe Interi – Shiko këtu ndeshjen

Cagliari dhe Interi – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Interi do të ketë një ndeshje tejet të vështirë në letër në kuadër të javës së 37-të në Serie A, pasi luan kundër Cagliarit.

Sfida që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin “Unipol Domus”.

Për këtë ndeshje, Cagliari do t’i ketë lojtarët më të mirë në dispozicion dhe shpreson në fitore për t’i ikur zonës që shpijen në Serie B.

Interi: Handanovic, Skriniar, De Vrij, Bastoni, Darmian, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Perisic, Dzeko, Lautaro.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like