Home Sport Getafe dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

Getafe dhe Barcelona – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Barcelona është mysafir i Getafes për takimin që luhet në kuadër të javës së 37-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 19:30, do të luhet në stadiumin “Coliseum Alfonso Perez”.

Për këtë ndeshje, Getafe do të jetë pa Mata, që është i lënduar, Mtrovic me karton të kuq.

Në anën tjetër, katalunasit nuk mund të llogarisin në Jordi Alaban dhe Eric Grcian që kanë plotësuar numrin e kartonëve të verdhë, Ronald Araujo, Sergino Dest, Nico, Pedri, Gerard Pique, Sergi Roberto që janë të lënduar.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like