Home Sport Milani dhe Atalanta – Shiko këtu ndeshjen

Milani dhe Atalanta – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Milani është nikoqir i Atalantës për përballjen që luhet në kuadër të javës së 37-të në Serie A.

Skuadra e Milanit luan në shtëpi në një prej ndeshjeve vendimtare për sezonin e tyre.

Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të luhet në stadiumin “San Siro”.

Për këtë ndeshje, Rossonerët do të jenë vetëm pa Simon Kjaer, që është i lënduar.

Milani: Maignan, Calabria, Kalulu, Tomori, Theo Hernandez, Tonali, Kessie, Saelemaekers, Krunic, Leao, Giroud.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like