Home Fokus I moshuari u kërkon djemve të tij në diasporë t’i dërgojnë para dhe ta ndihmojnë Albin Kurtin (VIDEO)

I moshuari u kërkon djemve të tij në diasporë t’i dërgojnë para dhe ta ndihmojnë Albin Kurtin (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Përmes rubrikës “Vox”, që është në kuadër të emisionit të mëngjesit në T7, “#Gjesi”, qytetarët kanë treguar se “çfarë kërkojnë nga mërgimtarët për këtë verë”.

Një qytetarë u përgjigj duke thënë se “mërgimtarët po na mbajnë”.

Ndërkaq një tjetër iu kërkoi djemve të tij që t’i dërgojnë para.

Lexo edhe:  "Shoqet e saj më treguan për maltretimin e bërë nga Dardan Krivaqa" - Dëshmia prekëse e nënës se Marigona Osmanit (DOKUMENT)

“Unë i kam dy djem, dhe iu them me pru pare me rregullu shtëpinë. Një shtëpi e kena rregullu vitin e kaluar, ja po e rregullojmë këtë vit, tjetrin mot qashtu edhe me i ndihmu Albinit. Se një kryetar e ka bo nana”, tha qytetari për T7.

You may also like