Home Sport Juventusi dhe Lazio – Shiko këtu ndeshjen

Juventusi dhe Lazio – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Juventusi do të përballet me Lazion në kuadër të xhiros së parafundit në Serie A.

Bardhezinjtë tanimë pa objektiva pasi kanë siguruar vendin e katërt, synojnë të rikthehet te fitoret në kampionat pas humbjes befasuese 2-1 nga Genoa.

Në anën tjetër Lazio ka nevojë të madhe për pikë, pasi ende nuk e ka të sigurt pjesëmarrjen në Ligën e Evropës për edicionin e ardhshëm.

Me fillim nga ora 20:45 na pret një ndeshje fantastike në Allianz Stadium, ku sa herë janë përballur dy skuadrat spektakli nuk ka munguar.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like