Home Sport Newcastle dhe Arsenali – Shiko këtu ndeshjen

Newcastle dhe Arsenali – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Arsenali është duke kërkuar të përfundojë në top katërshe këtë edicion në Ligën Premier.

Por për ta arritur një gjë të tillë, Topçinjve nuk u lejohet asnjë gabim në dy sfidat e fundit.

Në kuadër të xhiros së 37-të, londinezët përballen me Newcastle United në udhëtim, një ndeshje që vlen shumë për ta.

Arsenali në këtë takim vije pas humbjes 3-0 nga Spurs, derisa Newcastle dy humbjeve radhazi në kampionat.

Arsenali: Ramsdale, Tomiyasu, White, Gabriel, Tavares, Xhaka,Elneny, Saka, Odegaard, Smith Rowe, Nketiah.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like