Home Fokus Amerikania që vendosi të jetojë në një fshat të Kosovës: E dua vjehrrën shumë (VIDEO)

Amerikania që vendosi të jetojë në një fshat të Kosovës: E dua vjehrrën shumë (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Elly është një vajzë nga Amerika e cila u njoftua me një djalë nga Kosova të dy u fejuan pasi u njoftuan në një konferencë shkencore në Amerikë.

“Po vendosa për dashurinë të jetoj në Kosovë, jetoj me prindër të burrit tim dhe i dua fort edhe ata”, tha ajo në emisionin n’Kosovë Show.

Lexo edhe:  Publikohen fotografitë, Tayna kapet mat me futbollistin italian

“Kosova më habitë për së miri i dua njerëzit jetoj për jetuar në Kosovë u shpreh Elly”, shtoi ajo.

Elly dhe Mentori gjatë emisionit tregojn edhe për takimin e parë, si nisi dashuria mes tyre e shumcka tjetër.

Elly përvec që e kupton gjuhën shqipe mirë, ajo edhe mund të flas shqip rrjedhshëm.

Ata flasin edhe për të ardhmën, për ëndrrat e Mentori, martesën e shumcka tjetër.

Lexo edhe:  Diaspora zgjedh presidenten Vjosa Osmani – Miss Politikanja Shqiptare

Ndiqeni emisionin për më shumë:

You may also like