Home Fokus Mesazhi prekës i motrës së 17 vjeçarit që vdiq (FOTO)

Mesazhi prekës i motrës së 17 vjeçarit që vdiq (FOTO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Një 17-vjeçar ka vdekur aksidentalisht në fshatin Divlakë të Lipjanit pasditen e së dielës.

Lajmin për teve1.info e ka konfirmuar mjeku kujdestar i Qendrës së Mjekësisë Familjare në Drenas, Feriz Bytyqi.

Sipas tij, viktima ishte duke qëndruar te dajtë e tij, teksa në QMF është dërguar pa shenja jete.

Tutje, ai bëri të ditur se te viktima nuk është vërejtur ndonjë shenjë dhune.

Lexo edhe:  Detaje ekskluzive nga sulmi ndaj policëve në Skenderaj: Si e zuri sherri Nuredin Lushtakun me vëllezër pasi ia gjobitën djalin

“Sipas familjarëve, i ndjeri ka qenë te dajtë, duke i ndihmuar me disa punë dhe në momentin që është ulur të pushojë, i është keqësuar gjendja dhe është alivanosur.

Rreth orës 14:40 viktima është sjellë pa shenja jete në qendrën tonë. Shkaku nuk dihet por dyshohet të ketë qenë ndonjë arrest kardiak apo edhe goditje në tru por me konstatimin merret Instituti i Mjekësisë Ligjore”, ka thënë Bytyqi.

Lexo edhe:  Reciprocitet i dokumenteve ndaj Serbisë, vjen reagimi i Vuçiqit

The post Mesazhi prekës i motrës së 17 vjeçarit që vdiq (FOTO) appeared first on gazetaas.

You may also like