Home Fokus Në ditëlindjen e vjehrrës, Ariana Fejzullahu bëhet me veturë luksoze të vitit 2021 (FOTO)

Në ditëlindjen e vjehrrës, Ariana Fejzullahu bëhet me veturë luksoze të vitit 2021 (FOTO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Gruaja e Ermal Fejzullahut bëhet me veturë luksoze të vitit 2021.

Jeta e çiftit Ermal dhe Ariana Fejzullahut vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

E kjo për arsye të luksit që kanë ata në jetën e tyre, shkruan lajmi.net

Në rrjete sociale dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të shtëpisë, udhëtimeve apo veturave.

Lexo edhe:  Policët e plagosur në Skenderaj janë Mërgim Geci dhe Enver Smakiqi (FOTO)

Ndërsa së fundmi Ermali ka njoftuar se Ariana është bërë me veturë të re dhe luksoze.

“Urime”, është mbishkrimi i këngëtarit.

Ndërsa vetura i përket vitit 2021 dhe është Mercedes AMG GLE.

You may also like