Home Fokus Për herë të parë Esat Baushtella tregon a ka qenë i martuar (VIDEO)

Për herë të parë Esat Baushtella tregon a ka qenë i martuar (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled

Esati ishte i ftuari i parë i emisionit Boom Show që udhëheqet nga Lulzim Jashari e Ina Muriqi.

Ai ka folur për jetën e tij para dhe pas Tik-Tokut, për martesën e tij të shumë përfolur, jetën në baushtellë, fëmijërinë e tij e tash edhe për muzikën që po bën.

Poashtu ai ka treguar se kur do të martohet.

Lexo edhe:  Temperatura deri në 34 gradë, ky është parashikimi i motit për javën e parë të korrikut

Gjatë emisionit pati edhe shumë gjera interesante.

Për më shumë ndiqeni emisionin:

You may also like