Home Sport Southamptoni dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

Southamptoni dhe Liverpooli – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Southampton dhe Liverpool, e vlefshme për xhiron e 37 të Premier League.

Southamptoni dhe Liverpooli sonte do të zhvillojnë ndeshjen e javës së 37-të dhe të parafundit në Premierligë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në “St. Mary’s Stadium”.

“Të Kuqtë” duhet të fitojnë me çdo kusht sonte për të mbajtur gjallë shpresat për titull.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like