Home Sport Chelsea dhe Leicester City – Shiko këtu ndeshjen

Chelsea dhe Leicester City – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes Chelsea dhe Leicester City.

Ndeshja e xhiros 37 në Premier Ligë ka vendosur përballë Chelsea dhe Leicester.

‘Blutë e Londrës’ do të kërkojnë fitoren ndaj Leicester, pasi mund të iu rrezikohet vendi i tretë në ligën angleze.

Në anën tjetër ekipi i Brendan Rodgers tashmë kanë mbetur jashtë garave evropiane, andaj kjo ndeshje nuk do të ketë ndonjë presion për ata.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like