Home Fokus Aktori Avni Hoti: 35 vite çdo ditë udhetoj Malisheve-Prishtinë (VIDEO)

Aktori Avni Hoti: 35 vite çdo ditë udhetoj Malisheve-Prishtinë (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Aktori i mirënjohur nga Malisheva, Avni Hoti, ishte i ftuar në emisionin “N’Kosovë Show” me Shpetim Deskun, shkruan RepublikaOnline

Hoti ka rrëfyer për përvojat e tij jetësore si aktor, dhe për veshtirësitë që i ka kaluar gjatë karrieres.

Ai ka treguar disa raste prekëse kur ju desh të mbante shfaqje 1 ditë pasi i vdiq xhaxhai.

Lexo edhe:  Detaje ekskluzive nga sulmi ndaj policëve në Skenderaj: Si e zuri sherri Nuredin Lushtakun me vëllezër pasi ia gjobitën djalin

Hoti ka rrëfyer gjithashtu se gjatë 35 viteve karrierë ka udhetuar cdo ditë Malishevë Prishtinë./RepublikaOnline

Për më shumë ndiqeni videon:

You may also like